Päringu koostajale: Loo tasuta päring ning jää ootama parimaid pakkumisi!

Loo konto Konto loomiseks vajuta lehe ülal paremal olevale lingile “Registreeru” Päringu lisamiseks logi sisse ning vajuta menüüribal “Lisa uus päring" Lisa päring Tutvu pakkumistega Peale päringu lõppemist saad tutvuda pakkumistega 7 päeva jooksul Vali võitjaks sobiv pakkumine ning järgneva 3 tööpäeva jooksul kontakteerub Sinuga valitud teenusepakkuja Vali välja võitja Naudi sündmust! Nüüd kui on olemas sündmuste keskkond, pole enam tarvis korraldusega pead murda, lihtsalt naudi osalemist
Loo konto Konto loomiseks vajuta lehe paremal ülal asuvale lingile “Registreeru“. Lisa päring Päringu lisamiseks logi sisse ning vajuta menüüribal “Lisa uus hange“. Tutvu pakkumistega Peale päringu lõppemist saad tutvuda pakkumistega 7 päeva jooksul. Vali võitjaks sobiv pakkumine ning 3 tööpäeva jooksul kontakteerub Sinuga valitud teenusepakkuja. Vali välja võitja Naudi sündmust! Nüüd kui on olemas sündmuste keskkond, pole enam tarvis korraldusega pead murda, lihtsalt naudi osalemist.

Get Events keskkonnast leiad kiirelt (päringu koostamiseks kulub vaid 10 minutit) ning mugavalt Eesti parimate pakkujate seast ettevõttele, asutusele või eraisikule sobiva sündmuse korraldaja – olgu selleks koolitus, meeskonna arenduspäev, jõulupidu, suvepäevad, kliendiüritus, pidulik galaõhtu, juubelipidu, suguvõsakokkutulek või mistahes muu oluline sündmus. Lisaks saab teha pakkumisi erinevatele sündmustele ning üksikteenustele. Päringu koostamine ning pakkumise tegemine on tasuta, vaid päringu võitmisel tuleb tasuda keskkonnale teenustasu, mille suurus on 8% + km pakkumise hinnast,  kuid maksimaalselt 2000€.

Loo konto

Päringu lisamiseks tuleb luua konto. Konto saavad Get Events keskkonnas luua tasuta nii ettevõtted, asutused kui ka eraisikud.
Ettevõtte kontoga saad: avaldada päringuid, teha pakkumisi ning esitada küsimusi-vastuseid. Eraisiku kontoga saad: avaldada päringuid ning esitada küsimusi-vastuseid.
Konto loomine on lihtne. Liitumiseks vajuta lingile Registreeru, vali Eraisik või Ettevõte, täida registreerumisvorm ning vajuta „Registreeru“.  

Lisa päring

Päringu lisamiseks Logi sisse oma kasutajaga. Vali ülalt menüüribalt Lisa uus päring. Täida päringu lisamise vorm. Koosta see võimalikult põhjalikult ning soovitatav on lisada täpsustavaid dokumente, faile ning pilte, mis aitaksid pakkujatel paremaid ning asjakohasemaid pakkumisi koostada. Päringu lisamine on anonüümne, mis tähendab, et päringusse ei tohi lisada enda ega ettevõtte kontaktandmeid, logo või muud ettevõttega seotud sümboolikat, mis viitaks isikule või organisatsioonile. Kui soovid päringut esile tõsta, vali tasuline teenus “Soovin päringut esile tõsta” ning lisa esiletõstmise periood. Hindadega saab tutvuda Teenuste hinnakirjas. Arve teenuse tellimise kohta saadetakse registreerumisel sisestatud e-posti aadressile.

Kui päring on valmis, vajuta „Vaata üle ning saada“, peale mida saad selle enne esitamist veel korra üle vaadata ning seejärel esitada, vajutades nuppu „Esita“. Peale päringu lisamist ning halduri poolt ülevaatamist ja avaldamist on päring aktiivne ning huvilised saavad pakkumisi koostada. Juba esitatud päringut muuta ei saa. Kohe kui olete enda päringu esitanud, saavad sellekohase e-teavituse enamik Eestis tegutsevaid professionaalseid sündmuste korraldajaid, kes on rõõmuga valmis pakkumist tegema. Näiteks valides kategooriaks “Koolitus”, läheb teade selle avaldamisest enamikele Eesti koolitusfirmadele.

Allpool on välja toodud erinevate kategooriate sündmused ja üksikteenused. Lisaks on igas kategoorias valik “Muu”, kus on vaba valik leida endale meelepärase sündmuse korraldus või sellega seotud teenus eraldi.

Ettevõtte ja asutuse sündmused
Avamispidu, Gala, Jõulupidu, Kliendiüritus, Konverents, Koolitus, Meeskonna arenduspäev, Promoüritus, Spordipäev, Suvepäevad, Talvepäevad, Tooteesitlus, Tähtpäeva tähistamine, Õhtune vastuvõtt, Spordipäev, Suvepäevad, Talvepäevad, Tooteesitlus, Tähtpäeva tähistamine, Õhtune vastuvõtt, Muu sündmus.

Koolitus Konverents Seminar Meeskonnakoolitus Suvepäevad Meeskonnaüritus Gala Firmapidu Jõulupidu

Eraisiku sündmused
Kokkutulek, Lapse sünnipäev, Lõbus koosviibimine, Poissmeestepidu, Pulm, Pulma-aastapäev, Stiilipidu, Sünnipäev/juubel, Tüdrukutepidu, Üllatuspidu, Muu sündmus.

Pulmad Tüdrukutepidu Lapse sünnipäev Poissmeestepidu Tähtpäev Stiilipidu Jõulupidu Firmapidu

Üksikud teenused
Artistid, Catering, Dekoratsioonid, Filmimine, Fotograaf, Koolitaja, Majutus, Programmi koostamine, Päevajuht/õhtujuht,  Soeng/jumestus, Sündmuse toimumiskoht, Tehniline lahendus, Transport/transfeer, Muu teenus.

Helitehnika Tehniline lahendus Catering Toitlustus Soeng Jumestus Artist Meelelahutus

Tutvu pakkumistega

Ettevõtted ja asutused saavad päringu kestvuse perioodil teha pakkumisi ning küsida päringu all kastis täpsustavaid küsimusi. Päringu lõppemisel ei ole võimalik enam pakkumisi teha ega lisainformatsiooni küsida. Pakkumised muutuvad päringu esitajale avalikuks siis, kui päring on lõppenud. Pakkumistega saab tutvuda Minu päringud lehel, klikkides päringu taga oleval “Vaata pakkumisi” lingil.

Vali välja võitja

Võitja valimise periood kestab maksimaalselt 7 päeva, kuid lõppeb koheselt, kui valid pakkumiste seast võitja. Sobiva pakkumise leidmisel kliki pakkumise taga oleval lingil “Vali pakkumine võitjaks“. Kui oled võitja välja kuulutanud, siis ei ole võimalik enam pakkumisest loobuda. Juhul kui taganed pakkumisest peale võitja välja kuulutamist, tuleb Sul tasuda Get Events veebikeskkonnale leppetrahv, mis on võrdeline pakkuja teenustasuga, mille ta päringu võitmise korral veebikeskkonnale tasus. Pakkujale, kes osutus võitjaks, saadetakse e-posti aadressile teavitus võitmise kohta ning automaatselt genereeritud teenustasu arve (8% + km pakkumise summast, kuid maksimaalselt 2000€), mis tuleb tasuda 24 h jooksul. Arve tasumisel saadetakse päringu võitjale päringu koostaja kontaktandmed ning pakkuja kohustub päringu koostajaga kontakteeruma 3 tööpäeva jooksul. Nüüd jääb vaid üle lasta pakkujal organiseerida sündmuse korraldus ning nautida!

 

Pakkujale: Tee parim pakkumine ja jää ootama võitja välja kuulutamist!

Loo konto

Pakkumiste tegemiseks tuleb luua Ettevõtte konto, millega saad avaldada päringuid, teha pakkumisi ning esitada täpsustavaid küsimusi-vastuseid. Konto loomine on lihtne. Liitumiseks vajuta lingile Registreeru, vali Ettevõte, täida registreerimisvorm ning vajuta „Registreeru“. 

Lisa pakkumine

Pakkumist saavad lisada ainult ettevõtted. Pakkumise lisamiseks Logi sisse. Vali päringute nimekirjast välja huvipakkuv päring. Pakkumise tegemiseks vajuta päringu vaates vasakul asuvale kollasele nupule “Tee pakkumine” ning täida pakkumise lisamise vorm. Pakkumine koostada võimalikult põhjalikult ning lisada võimalusel täpsustavaid dokumente, faile ning pilte, mis aitaks hankijal paremini pakkumise sisust aru saada. Pakkumisse võib lisada ettevõtte nime, kuid ei tohi lisada enda ega ettevõtte kontaktandmeid.

Kui pakkumine on valmis, vajuta „Vaata üle ning saada“, peale mida saad pakkumise veel korra üle vaadata ning seejärel esitada, vajutades nuppu „Esita“. Peale pakkumise lisamist ning halduri poolt ülevaatamist ja avaldamist on pakkumine aktiivne. Juba esitatud pakkumist muuta ei saa, kuid see on võimalik hanke kestvuse jooksul tagasi võtta. Selleks vali ülevalt menüüribalt Minu pakkumised ning kliki pakkumise taga oleval tekstil “Võta pakkumine tagasi”. Peale hanke lõppemist ei ole võimalik pakkumist tagasi võtta. Pakkumise tegemine on tasuta, kui aga pakkumine osutub hanke võitjaks, kohustute tasuma Get Events OÜ veebikeskkonnale teenustasu, mille suurus on 8% + km pakkumise hinnast,  kuid maksimaalselt 2000€.

Jää ootama võitja väljakuulutamist

Päringu lõppemisel algab võitja valimise periood, mis kestab maksimaalselt 7 päeva, kuid lõppeb koheselt, kui päringu koostaja valib pakkumiste seast välja võitja. Kui pakkumine osutub võitjaks, saadetakse registreerumisel sisestatud e-posti aadressile teavitus päringu võitmise kohta ning automaatselt genereeritud teenustasu arve (8% + km pakkumise hinnast,  kuid maksimaalselt 2000€.). Arve tuleb tasuda järgneva tööpäeva jooksul pärast päringu võitja välja kuulutamist v.a nädalavahetusel. Kui arve on tasutud ning see on laekunud Get Events OÜ arveldusarvele, saadetakse päringu võitjale päringu koostaja kontaktandmed. Päringu võitja kohustub päringu tellijaga kontakteeruma kolme järgneva tööpäeva jooksul. 

Meeldejääva sündmuse korraldus

Nüüd jääb üle vaid korraldada tellijale meeldejääv ning unustamatu sündmus! 🎂🍾🎉

 

Teenused

Teenuste hinnakiri

Teenustasu
Päringu võitja kohustub tasuma teenustasu, mille suurus on 8% + km pakkumise hinnast,  kuid maksimaalselt 2000€. Arve tuleb tasuda järgneva tööpäeva jooksul pärast võitja välja kuulutamist v.a nädalavahetusel. Arve laekumisel Get Events OÜ arveldusarvele saadetakse päringu võitjale päringu koostaja kontaktandmed. Päringu võitja kohustub Päringu koostajaga kontakteeruma kolme tööpäeva jooksul, alates sellest kui oleme päringu koostaja kontaktandmed edastanud.

Päringu esiletõstmine
Kui soovid enda päringut rohkem nähtavamaks teha ning teiste päringute seas esile tõsta, saad valida päringu lisamisel tasulise teenuse “Päringu esiletõstmine”.
Esiletõstmise hinnad:

  • 3 päeva/ 6.00 €
  • 7 päeva/ 12.00 €
  • 14 päeva/ 18.00 €
  • 28 päeva/ 30.00 €

*km sisaldub hinnas

Reklaam
Kui soovid, et just Sinu ettevõtte reklaam oleks meie veebikeskkonnas päringute vahelisel alal teistele kasutajatele nähtav, siis kirjuta meile e-posti aadressile info@getevents.ee

Fikseeritud reklaami hinnad:

  • 7 päeva/ 72.00 €
  • 14 päeva/ 120.00 €
  • 28 päeva/ 216.00 €

*km sisaldub hinnas

Mistahes ettepanekute, küsimuste või probleemide korral palun kirjuta info@getevents.ee.
Jälgi meie tegemisi ka Facebookis ja Instagramis